محل تبلیغات شما

تهویه بیمارستان ، یک سیستم با اهمیت و دستگاه های ایده آلی هستند که می توانند با ظرفیت بالا، شرایط دمایی و رطوبت محیط را در بخش های مختلف تنظیم کنند. یک سیستم تهویه ای عالی باید بتواند از انتشار میکروب ها جلوگیری کرده و حجم هوای تازه را در هر ساعت در اختیار مکان مورد نظر قرار دهد. تهویه مطبوع بیمارستان برای سلامت کارکنان و بیماران اهمیت زیادی دارد.

 

تهویه بیمارستان

دستگاه های تهویه بیمارستان

هواساز هایژنیک

چیلر تراکمی

چیلر جذبی

فن کویل

بویلر

اگزاست فن

دستگاه تصفیه ضدعفونی هوا

دستگاه هوای مثبت

روفتاپ پکیج و …

تهویه بیمارستان

سیستم تهویه بیمارستان

تقریباً همه ما کم و بیش با اهمیت سیستم های تهویه مطبوع در بیمارستان آشنا هستیم. شریط بیمارستان به دلیل بستری بودن بیماران و رفت ‌و آمد بسیاری از افراد متفرقه، با بیشترین میزان آلودگی مواجه است. این مسئله به ویژه برای مواردی که درمان بیماری ‌های عفونی و بیماری ‌های واگیردار مورد نظر باشد، ضرورت بیشتری پیدا می کند. نصب سیستم های تهویه مطبوع در بیمارستان در حقیقت بسیاری از چالش ‌های ناشی از این مشکلات را برطرف خواهد کرد. سیستم های تهویه ای قادرند هوای بیمارستان را در حد متعادل و استاندارد تنظیم کنند و به نوعی از سرایت بیماری به افراد عادی و سالم جلوگیری نمایند.

 

سیستم های جمع آوری آلاینده ها

هود مکشی

کانال جهت انتقال ذرات

جمع آوری کننده برای حذف ذرات از هوا

فن و موتور

دودکش

انتخاب سیستم تهویه مطبوع بیمارستان

تصمیم گیری برای اینکه کدام یک از سیستم های تهویه بیمارستان برای نصب در یک واحد بیمارستانی و خدمات درمانی، مناسب تر است، دقیقاً کمک می کند مدیریت بیمارستان بتواند بودجه مالی خود را در این قسمت بررسی کند. تهویه مطبوع در بیمارستان، مهم ترین مسأله ای است که با سلامت بیماران و سایر افراد عادی در این محیط، در ارتباط است. تجهیزات مختص به تهویه بیمارستان قادر هستند آلاینده های هوا را حذف کنند و در موارد حاد، میزان آن ها را به حداقل برسانند. انتخاب سیستم های تهویه ای برای بیمارستان ها باید متناسب با نیاز ساختمان انجام گیرد. این کار را از طریق مجموعه تهویه آران انرژی پیگیری نمایید.

منبع : تهویه مطبوع در بیمارستان


تهویه مطبوع هوا

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
اهنگ,فیلم,سریال,خبر وب سایت رسمی دی جی مرتضی چیذری مرتضی چیذری دبیرخانه و ستاد یادواره شهدای اتصاری هر چی که بخوای ابر قهرمانان فیلم , اهنگ , خبر , سریال تندیس خیال